Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co nás ještě čeká?

22. 1. 2008
EO Servis Vás neustále zatěžuje zasíláním různé nevyžádané korespondence, avšak zcela ji ignorovat by v tuto chvíli mohlo být pro Vás ještě nevýhodné. Proto doporučujeme odpovídat stále ve stejném duchu - tedy trvat na Vašem projevu vůle vyjádřeném v dopise podle našeho vzoru či v jiném obdobném dokumentu.

Pokud uvážíme, že nám chlapci pravděpodobně opisují z případů Construct Data, Intercable Verlag či European City Guide, pak doporučuji přečíst si o těchto případech více - odkazy naleznete vlevo na této stránce pod nadpisem "Oblíbené odkazy". Budete tak jasně vědět dopředu co můžete očekávat.

Klienti (včetně českých) firmy Construct Data (Rakousko) například obdrželi po všech "Výzvách....", "Prvních až X-tých upomínkách" a různých "Pokusech o smír" postupně celkem 5 (slovy PĚT) "Předžalobních upomínek". Poté se jim dokonce ozvala jakási soukromá společnost ze Švýcarska, která měla ve svém názvu slovo "arbitráž" a snažila se vyvolat zdání, že se jedná o regulérní rozhodčí řízení. Přítrž tomu učinila až rakouská policie a několik tučných pokut, které tyto firmy obdržely, zároveň s prohranými soudními spory.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vydržíme...

(Petr, 23. 1. 2008 20:39)

a stojí to za to. Přeci nedopustíme, aby tihle paraziti inkasovali výpalné. Podnikám 15 let a s takovým hnusem jsem se opravdu ještě nesetkal. Člověk se snaží vážit si nejen svých zákazníků, ale i lidí, kteří poskytují nějaké služby jemu samému. Jako by nestačilo, že člověk musí vyplňovat tuny lejster pro úřady, ještě teď si přiděláváme práci s pijavicemi, které se nás snaží vysát. Ale má to smysl! Až budou chlapci pochodovat v kruhu na vězeňském dvoře, budeme z toho mít pocit dobře odvedené práce a hlavně se nebudeme bát někde něco odkliknout, i když asi budeme trochu ostražitější. Za komunistů by chlapci asi stáli před Tuzexem a měli v trestním rejstříku několik záznamů za příživnictví, a tak doufám, že alespoň v obchodním rejstříku takové živly už zanedlouho nenajdeme. Stačí jen vydržet a být důslední, všem se nám pak bude dýchat lépe. A těším se až oprašíme tu písničku z let šedesátých, jen snad s jinými slovy "Dobrý den majore náš Davide, tak jsme se konečně dočkali..." Opravdu všechna čest. Lidi jako je "náš" pan major tahle země potřebuje a díky za to, že tu jsou. Kéž by takoví byli všichni.

Musíme vydržet

(Taky podvedený, 23. 1. 2008 10:20)

Moje řeč. Nenechat se otrávit. Boží mlýny sice melou pomalu, ale jistě.
Kdyby hošíci měli rozum, tak to odpískají, všem podvedeným pošlou omluvu a finančně to srovnají.
Takovéto férové jednání, při jejich inteligenci, je jim ale zřejmě cizí.
Přeci musí vědět, že tato jejich společnost v této sestavě a s vyděračským chováním, nemá do budoucna žádnou perspektivu.
Jedině, že již počitají se zánikem a začnou "podnikat" v jiném byznysu.

Musíme vydržet

(Jita, 23. 1. 2008 7:57)

Je to strašně únavné a zdlouhavé, ale věřím, že se vše v dobré obrátí. Už někdy ztrácím chuť s tím bojovat, ale po přečtení těchto stránek mám opět chuť pokračovat. Možná jste na tom někteří stejně, takže VYDRŽET !!!!
Hezký den