Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další obstruované soudní jednání

14. 6. 2010Místopředseda České advokátní komory JUDr. Petr Poledník se evidentně obával osobní ostudy a zjevně nechtěl svůj obličej spojovat před soudem s katalogovým podvodem, jehož pohledávky vymáhá (a také s předem prohraným sporem), proto za sebe nastrčil svou šedivou koncipientku Silvii Walterovou.

Ta s ingorantským posměškem pouze splnila svůj předem daný úkol a vyřkla  připravenou větu v podobě obstrukční námitky nedostatku právního zájmu vedlejšího účastníka, čímž bylo jednání prakticky ukončeno i přesto, že soudce tuto námitku téměř okamžitě zamítl - zákon totiž vyžaduje, aby se žalovaný mohl proti zamítnutí své námitky odvolat.

V projednávaném případě je však již poměrně dlouhou dobu vydáno Usnesení soudu o odložení vykonatelnosti rozhodčího nálezu, které bylo přijato a zaevidováno exekučním oddělením místně příslušného soudu žalobce (Zlín), takže danou obstrukcí žalovaný nic nezískal - kromě času, o který mu však jde primárně.

PENOM i EO Servis vědí, že nyní tahají za podstatně kratší konec provazu. Rozhodně se jich nebojte a hlavně jim neplaťte ani korunu!


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nezaplatíme

(Patrik Hendrych, 15. 6. 2010 15:30)

Nic jim nezaplatíme. Nikdy. Ani kačku. Trest na ně dopadne.

Tonoucí se stébla chytá.

(čtenář, 14. 6. 2010 23:07)

EO mi připomíná Hovnivára, který před sebou valí tu svoji kuličku trusu. Valit může, dovalit musí.