Jdi na obsah Jdi na menu
 


EO Servis odstupuje od smlouvy!

17. 1. 2008
EO servis nám odstupuje od smlouvy, která nikdy právoplatně nevznikla tímto dopisem. Jen aby nám neutekli i z republiky - třeba "do Vídně" :-)

Na četné včerejší a dnešní dotazy uvádím: Tento dokument nemá o nic větší právní platnost než jakýkoli předtím, který jste od EO Servisu obdrželi, neboť od smluvního vztahu, který právoplatně nevznikl nelze odstoupit ani z jedné strany. Pokud jste již odpovídali v souladu s naším vzorem zde, pak se postačí odkázat na tento dopis.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

New

(Kvalitní práce od EO servisu, 19. 1. 2008 20:43)

Mám bojler Tatramat EO
http://nymbursky.net/ohrivace-vody-bojlery/rychloohrev-220v-osmiboky-hranol-svisle/detail-1297.htm
nejsem zrovna manuálně zručný, a přetrhl jsem si doma elektriku. Tak jsem tu měl servisáka od Tatramat EO - Servisu, byl fakt šikovnej a pomohl mi, nebyl to žádnej podvodník, ani si za mou chybu moc neúčtoval...

Je vidět, že ne každej z EO-Servisu musí být hned podvodník, stejně tak i ne každej pracovník generálního štábu musí být hned sičák s vyšívanými slipy.

Ale kdyby nechal Mgr. Ondrejkovič udělat trika s obrázkem a nápisem "Pozor na EO Servis Brno - jsem jejich oběť", byl bych asi první, kdo by si jej oblékl, klidně bych i dojel se s ním producírovat po Brně...
Třeba by to i Jurenku, jež by ož kókal ze Špilase tahle reklama potěšila...

Chyba?

(Jos., 19. 1. 2008 18:10)

"Nepopíráme, že se ze strany callcenter stala chyba, ale my se ji snažíme řešit"

Dle výpovědí několika zaměstnanců call centra se chyba rozhodně nestala, ba naopak byli účelově uvedeni v omyl p.Dohnalem

Když konečně přiznáváte CHYBU, (nebo snad úmysl?), proč ji nenapravíte a oklamaným nesplníte jejich požadavek? Určitě by se Vás to nijak významně nedotklo. Spokojených máte jistě většinu a ti rádi platí. Já když vyrobím zmetka, taky jej musím ve své réžii opravit a neprotestuji a nesvádím vinu na někoho jiného, jako to děláte vy.
Můžete zodpovědět otázku v úvodu? Určitě by zajímala i ostatní.

Manipulace v réžii EO-žervisu

(Jos., 18. 1. 2008 18:44)

Citace z antistránek EO-žervisu....a VY se možná nenecháte tak jednoduše manipulovat někým, kdo pravděpodobně nemá úplně čisté svědomí.
Tak to opravdu sedí, nechat se poučovat od toho, kdo nemá svědomí vůbec žádné.
Namísto aby se snažili napravit, co způsobili, mrhají energií na věci, které s jejich problémem vůbec nesouvisí. Mám dojem, že pokud se stane cokoliv, viník u nich je předem jasný. Pouze v EO-žervisu jsou géniové, ano, ale včem. Já takhle podnikat, tak dávno chodím kanálama, abych se nemusel lidem dívat do očí.
Škoda, že takových Ondrejkovičů není více!

Vídeň

(Michal, 18. 1. 2008 9:11)

Vídeň prosím ne, je to krásné město a to by si je opravdu nezasloužilo :) Co takhle Pchjongjang? ;)

Chyba?

(Jirka, 18. 1. 2008 8:58)


"Nepopíráme, že se ze strany callcenter stala chyba, ale my se ji snažíme řešit"

Dle výpovědí několika zaměstnanců call centra se chyba rozhodně nestala, ba naopak byli účelově uvedeni v omyl p.Dohnalem

P.S. Uniká mně souvislost mezi článkem v MF o černých fondech v armádě a Kauzou EO Servis. Kdyby pan Ondrejkovič dělal v sektoru zemědělství,tak by pánové z EO Servisu nejspíš šťourali v tom,že se někde ztratilo pár krav nebo volů a může za to on :-)

Pletete si pojmy !!

(EO Servis s.r.o., 18. 1. 2008 0:16)

Slovo "degradace" znamená "snižování" hodností, nikoliv povyšování! Poukazujeme na server wikipedie, heslo "vojenské hodnosti" :o)

Jakpak to souvisí?

(David Ondrejkovič, 18. 1. 2008 0:03)

Až já budu tím nejvyšším armádním důstojníkem o kterých se tam píše, pak vám zcela jistě nějaké obdobné prádlo pošlu - do basy - tam vy zcela jistě v tu dobu ještě budete.

VĚNUJTE POZORNOST !!!!

(EO Servis s.r.o., 17. 1. 2008 23:59)

http://www.ondrejkovic.estranky.cz/clanky/aktuality/major_ondrejkovic_afera