Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se dohodnout s EO Servisem?

6. 3. 2008
Jak jsme již napsali zde, sdružení není oprávněno své členy k uzavření dohody nutit a nemůže tedy v žádném případě garantovat 100 % účast na jakékoli dohodě. Dohoda bude vždy jen a jen individuální záležitostí po uznání vzájemné výhodnosti. Na druhou stranu sdružení není oprávněno svým členům ani v případné dohodě bránit.

Ujišťuji tímto všechny členy sdružení, kteří na základě zhodnocení své individuální situace dojdou k závěru, že oboustranně výhodná dohoda je pro ně vhodnějším východiskem ze situace než dovedení celé causy do zdárného konce civilně-soudní a trestně-právní cestou, že jim nebude tato cesta ze strany sdružení nijak komplikována. Zároveň prosím všechny členy sdružení, aby v případě, že se o někom takovém dozvědí nevystavovali dotyčného žádným tlakům a pochopili, že jeho motivace může být mimo obzor kteréhokoli z nás a přesto ušlechtilá.
Doporučuji v tomto ohledu pochopení a porozumění - nejsme všichni ze stejného těsta a každý má právo na svůj pohled na věc.

Cílem sdružení je pomoci svým členům i nečlenům v postupu proti podvodným praktikám při sjednávání smluv s katalogovými firmami, zejména EO Servis s.r.o. Brno. Součástí této pomoci může být i vyjednání nejlepších možných podmínek pro ty, kteří nemají dost sil a motivace pro řešení, které naprosté většině z nás připadá jedině spravedlivé - tedy soudního vymožení všech podvodně získaných peněz zpět a obvinění pachatelů z trestného činu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dotaz na pana zakladatele sdružení

(petr slezák, 18. 3. 2008 17:34)

Dobrý den,
jsem ode dneška dalším postiženým a podvedeným. Jen bych se chtěl zeptat, zda již tedy policie tyto podvody řeší a jaký je výhled ?
Děkuji
Slezák
beauty@volny.cz,tel 732 958 541