Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poodhalení identity

8. 1. 2008
V minulém týdnu hoši z EO Servisu poslali hanopis na mou osobu mému nadřízenému (to je tento pán: http://www.army.cz/scripts/detail.php?id=9234), kde uvádějí o mé osobě svou obvyklou snůšku výmyslů. Tímto dokázali, že jsem uhodil hřebíček na hlavičku! U mých velmi rozumně uvažujících nadřízených mne tím nijak nepoškodili, spíše naopak. Umožnili mi však tímto svým krokem zveřejnit některé podrobnosti o své identitě:

Jak tedy již nejen hoši z EO servisu, ale i členové Občanského sdružení Společná obrana vědí, jsem vojákem z povolání v hodnosti majora a pracuji na Generálním štábu Armády České republiky, Vítězné náměstí 1500/5, 160 00, Praha 6, konkrétně na Sekci rozvoje druhů sil - Operační sekci. Tuto informaci si můžete ověřit zavoláním na telefonní číslo 973201111 (vojenská ústředna Praha). Nebuďte překvapeni, že se Vám málokdy podaří mne telefonicky zastihnout v kanceláři, jsem dost akční a tak bývám téměř stále "v terénu".

Proč se v této věci tolik angažuji? Odpověď je jednoduchá - mezi postiženými je osoba, která je mi blízká a které si velmi vážím pro její poctivost a um. Mám zato, že má právo (a vy též) podnikat v takovém prostředí, které je prosto gaunerů a podvodníků, k čemuž hodlám svými skromnými silami přispět. Této osobě mohu pomoci pouze tím, že pomohu Vám všem. Když si představíte, že by se do podobné situace dostali třeba Vaši rodiče, myslím, že by jste jednali stejně. Tolik k mé motivaci.

V tuto chvíli je už vytvořen celý tým (složený jak z některých poškozených, tak i z osob jim blízkých), který na záležitosti pracuje a všechny důležité procesy a informace jsou několikanásobě zálohovány. Nemůže se tak stát, že by v případě mého výpadku přestalo toto občanské sdružení fungovat - určené osoby, které se nyní aktivně podílejí na tomto boji, by okamžitě (řádově maximálně v průběhu několika hodin) převzaly řízení informačního toku směrem k Vám, k Policii, k ostatním úřadům a k médiím, pokračovala by bez přerušení jednání s advokáty, jsou vytvořeny i plné moci k ovládání účtu občanského sdružení a podobně.

Zároveň tímto prohlašuji, že dobrovolně z této aktivity nikdy neustoupím až do jejího úplného vyřešení. Můj výpadek by tak mohl být pouze nedobrovolný. V případě, že se hoši z EO Sevisu pokusí - ať již přímo nebo zprostředkovaně - mne "dostat z kola ven", dozvíte se o tom a je Vám všem - a doufám, že i Policii - tím pádem okamžitě jasné kdo za tím stojí.

Rád bych vysvětlil ještě související věc:

Mé angažmá v této záležitosti rozhodně neznamená, že se v práci flákám za Vaše daně a brouzdám si po internetu, jak by se Vám zcela jistě snažili různí anonymové podstrkovat. Já i další lidé z týmu máme totiž přístup na internet prostřednictvím mobilních zařízení (podotýkám, že zcela soukromých) a tím pádem máme dokonale využitu spoustu časových prostojů - ranní cesta autem, autobusem či metrem do práce, cesty "po terénu", cesta na oběd a zpět, čekání na zahájení porad, ale třeba i cesta na záchod :-) apod. Odtud tedy mé dopolední a časně odpolední e-maily a telefonáty. No a večer buď zůstávám (obvykle) v práci či na ubytovně, kde mohu využívat internetové připojení zcela volně a legálně nebo využívám internetového připojení některé z internetových kaváren a pokud jsem doma, pak chodím spát obvykle po půlnoci - takže toho i doma stíhám docela dost a přitom svou práci rozhodně nezanedbávám, což uznávají i mí nadřízení.

Mgr. David Ondrejkovič
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jsme stejně poškození

(Jan Dvořák, 14. 1. 2008 18:47)

Rád bych se zúčastnil společného postupu proti EOC, protože jsme stejně naletěli.
www.heda.cz
heda@heda.cz

A teď pár slov z naší strany

(EO Servis s.r.o., 13. 1. 2008 19:20)

www.ondrejkovic.estranky.cz