Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postup proti Michalu Malému funguje. TopInternetu rapidně ubývají zisky!

18. 3. 2012


V diskusi pod jedním ze zdejších článků se objevil následující přepis e-mailu Michala Malého shánějícího další zdroj obživy:

****************************************************************************************

Dobrý den,
obracím se na Vaši společnost s dotazem na možnost spolupráce v IT oboru a to ve dvou směrech. Uvolňuji cca 450 transparentních doménových jmen k prodeji nebo případně k pronájmu. S ohledem na to, že máte své klienty které případně můžete oslovit, se dovoluji dotázat, zda je možná spolupráce s Vaší společností v oblasti prodeje domén za provizi pro Vaši společnost. V případě nezávazného zájmu zašlu kompletní seznam doménových jmen.
Dále s ohledem na dlouhodobý zdravotní stav hledám uplatnění v oblasti vyřizování emailového supportu klientů z domova. Mám několikaletou praxi v této oblasti, podle složitosti požadavků jsem byl schopen vyřizovat 50 - 100 požadavků klientů denně, práce na smlouvu (IČO). Možnost vyřizování supportu 7 dní v týdnu, tedy včetně víkendu. Je možný i telefonický support denně v rozmezí zhruba cca 10,00 - 24,00 hod.
Pokud je u Vaší společnosti možnost uplatnění v oblasti elektronického supportu prosím o bližší informaci, čeho se konkrétně support týká. V minulosti jsem takto smluvně zajišťoval support pro hostingovou společnost. V případě zájmu zašlu nacionale společnosti, kterou zatím pro s ohledem na Zákon o reklamě neuvádím přesto, že nic nenabízím, ale dotazuji se na možnost spolupráce.
Děkuji za Vaši pozornost a v případě zájmu mě prosím kontaktujte.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Michal Malý
maly@telegram.cz
v případě nedostupnosti prosím o kontakt emailem

****************************************************************************************

Dle domény "telegram.cz" lze snadno vypátrat, že jde skutečně o nám známého Michala Malého - viz zde.

O tom, že kromě jiných nekalých živností se tento bývalý poslanec a ostuda Federálního shromáždění zabýval i spekulativním blokováním mnoha domén si můžete přečíst zde.

Našemu "známému" tak zjevně docházejí peníze neboť stále více lidí je informováno o jeho nekalých praktikách, přestává se jeho bezzubých výhrůžek bát a zcela legitimně mu odmítá platit cokoli z jeho drzých a zcela nesmyslných požadavků.

Na základě našich dosavadních zkušeností sice nepředpokládáme, že by se tento podvodník začal den ze dne živit poctivě, nicméně úsloví o božích mlýnech pomalu ale jistě nabývá zřetelnějších obrysů.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

rejstřík firem

(René, 21. 5. 2012 16:55)

tak i já dostávám faktury od Malého. Začalo to v roce 2010, že jsem si objednal prezentaci v roce 2004. Když jsem důrazně žádal o neobtěžování, tak se situace uklidnila a nyní opět přišly faktury poštou i mejlem. Už 3 měsíce po sobě. Tak jsem z toho trochu nervozní. Nic jsem si neobjednal, nepotvrdil a hlavně má firma už 5 let neexistuje. Tak snad to bude vše v pořádku. Přeji všem hodně štěstí.

Pozdrav ze Středočeského kraje

(Jaroslav, 14. 5. 2012 20:14)

No mně od něj pořád choděj faktury,asi ho najdu na praštím něčím po hu....Zmetka

Klame i v mailech

(Broněk, 28. 3. 2012 22:03)

Zisky mu asi zcela ubývají, ale pořád má finance na rozesílání fiktivních proformafaktur Českou poštou (i neexistujícím firmám). Tento ….. (nechci být vulgární) si také plete účetní pojmy: Předmět mailu: neuhrazené faktury ičo, název souboru: Zálohová_faktura.pdf, vlastní doklad: PROFORMA FAKTURA

Re: Klame i v mailech

(DrFreeze, 29. 3. 2012 8:06)

Některé věci mate asi i záměrně: platební příkaz vs. rozkaz.

A máte pravdu, 10 Kč za dopis krát N je vždycky dost. Jen mě kolem vánoc poslal dva.

Ať to pošle i mě!

(DrFreeze, 19. 3. 2012 15:25)

Hned bych mu nabídl něco "šťavnatého"! ;-)