Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příklad možné dohody s EO servisem

15. 12. 2007

Obdrželi jsme e-mail, jehož plný obsah zde se souhlasem poškozeného uvádíme (kopie mailu byla zaslána Policii ČR a vybraným médiím), který popisuje, jak "seriózně" se snažila společnost EO servis s.r.o. o "dohodu":

=================================

Oldřich Janoušek

korspondenční adresa: Náměstí Na Podkově 88
56 992 Bystré
 
bydliště: Dachov 47
53 955 Miřetice
 
Tel 777722215
 
 
Ještě mám jeden problém. Zaplatil jsem první splátku, dříve nž jsem se dověděl jaký je to podvod v naději, že se domluvíme a celý vztah tím skončí. Potom jsem se nechal během několika telefonických rozhovorů dohnat k tomu, že jim smlouvu vypovím, ale oni budou postupovat dohodou, to je že se rozejdeme těmi 9 tisíci. Odpovědí na to byl jejich standartní dopis který v důsledku přijde na 52 tis. Opět jsem telefonoval a byla mi přislíbena výpověď jiná. Po té došla výpověď se zkrácenou dobou trvání smlouvy na jeden rok (25 Tis.) V té chvíli jsem zjistil na TV Nova o jaké jde podnikání. Podle vašeho vzoru jsem podal trestní oznámení a rozjel spolupráci s vámi, ale ťeť nevímjak dál, protože můj případ je trocu jiný tím, že jsem již zaplatil. Obávám se, že budu muset platit a potom peníze vymáhat. Ale potřeboval bych radu jak dál.
 
Dík
Janoušek

===============================

Zvažujte prosím pečlivě jakou dohodu a v jaké formě se společností EO servis s.r.o. uzavřete (pokud vůbec), protože jak vidíte výše - ani zdánlivá dohoda vůbec nemusí znamenat konec starostí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář