Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prohlášení předsedy Občanského sdružení Společná obrana

5. 3. 2008

Já, Mgr. David Ondrejkovič, předseda Občanského sdružení Společná obrana, IČO 22688137 tímto prohlašuji, že pokud nejméně 75% členů Občanského sdružení Společná obrana přistoupí na mimosoudní dohodu s EO Servisem a požádají o ukončení svého členství v Občanském sdružení, navrhnu zbylým členům ukončení činnosti Občanského sdružení Společná obrana, vrácení poměrné části členských příspěvků a zároveň odstoupím z funkce předsedy tohoto sdružení.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

100 % podpora OSSO

(M.M., 6. 3. 2008 14:46)

Doufám, že členové OSSO jednomyslně NEpřistoupí na dohodu s EO Servisem, která přichází až poté, kdy potencionální klienty svými postupy zmanipulovali, podvedli a znechutili.

Ústup se nekoná

(Palacka, 6. 3. 2008 14:18)

Panu Ondrejkoviči by se jistě ulevilo, kdyby měl na starosti jen svou rodinu, ale podle počtu hlasů již 75% členů přistupovat na dohodu s EO nebude a tak jako správný voják vydrží s námi do konce vítězné bitvy.Má hodnost majora, ale schopnosti generála. Podvodnická lůza z EO narazila!

není kroku zpět

(Zdeněk Jakubčík, 6. 3. 2008 11:34)

domníván se, že většina neuvažuje o jakékoliv dohodě byť by byla sebelepší, protože kluci by z toho vyvázli moc lechce a přemýšleli by nad dalšími podvody

dohoda????

(Milena Balíková, 6. 3. 2008 10:44)

S takovým způsobem mimosoudního vyrovnání by souhlasil snad jen naiva s IQ tykve. Návrh dohody mi připadne spíš jako výsměch a diktování, co a jak mají členové sdružení udělat, aby z toho EO vyšel bez ztráty kytičky. Jsem pro to, pokračovat tak, jak bylo naplánováno a už se moc těším na vysílání Občanského juda v sobotu.

Mimosoudní vyrovnání vztahů?

(Svatopluk Sedláček, 6. 3. 2008 8:08)

Jde o můj názor: Na mimosoudní vyrovnání je již pozdě. Chtěli bychom v rámci takového narovnání podepsat, že osoby v EO Servisu nejsou nebezpeční lumpové?

Je rozjeté šetření trestního stíhání, které je založeno na věcech, které se fakticky staly. Chtěli bychom vzít zpět trestní oznámení a sdělit policii, že se vlastně nic nestalo? Chtěli bychom TV Nova sdělit, že nemá reportáž odvysílat, protože to už není pravda? Kdo by pak byl podvodník?

Tedy souhlasil bych jedině s takovou formou mimosoudního vyrovnání mezi EO Servisem a poškozenými, která by nesňala EO Servisu nálepku podvodníka a kromě vrácení aktivačního poplatku by obsahovala odškodné, které by vyrovnalo naše náklady (nejen členský příspěvek sdružení).