Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaké je v tuto chvíli skóre?

7. 3. 2008

Do této chvíle se nenašel nikdo (pochopitelně), kdo by považoval návrh EO Servisu na dohodu za akceptovatelný. Téměř bez výjimky je jejich návrh označován za drzost či špatný vtip.

Někteří poškození individuálně naznačují, že by pro ně dohoda za určitých okolností možná byla, pokud by vypadala třeba nějak takhle. Jsme však vcelku překvapeni, jak málo lidí by bylo ochotno s EO Servisem vůbec nějakou dohodu uzavřít, ačkoli jsme vyjádřili dostatečně své porozumění a pochopení pro ty, kteří by chtěli za tuto cenu z toho vlaku vystoupit.

Ale zřejmě není divu - zásady, na kterých by tato dohoda stála byly EO Servisu poprvé zaslány již 23. listopadu 2007, byly na našich stránkách několikrát zopakovány a jedinou reakcí vždy byly dopisy plné arogance a vyhrožování. Taktéž se nedivíme, že naprostá většina poctivých podnikatelů nechce připustit možnost, že by chlapci z EO Servisu jen přemalovali firmu a zanedlouho by se totéž (nebo jen s malou obměnou) mohlo dít dalším lidem.

V současné době je téměř 100% reakcí rovno požadavku na hromadné podání žaloby a na dotažení trestního řízení do zdárného konce.

Zatím jsme neobdrželi ŽÁDNÝ požadavek na vystoupení z Občanského sdružení, natož 75%! Takže v tuto chvíli pokračujeme v nastoupeném směru. Paralelně však budeme pokračovat i v hledání výhodné dohody pro ty, kteří by o ni mohli mít zájem za předpokladu, že nás EO Servis přesvědčí, že to pro nás může být výhodnější než soud. Podle našich odhadů však jejich šance každým dnem klesají.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

děda

(Antistránky již umřeli, 11. 3. 2008 23:01)

Nevšiml. Nechodím tam. Na ty jejich bláboly nejsem zvědav. Co, ale si chudáčkové mají furt vymýšlet. A myšlení přeci bolí. Pravdu, kterou by tam mohly napsat nepřiznají, na to jsou až příliš ješitní.

Antistránky umírají?

(New, 9. 3. 2008 23:41)

Všimli jste si že na antistránkách (www.ondrejkovic.estranky.cz) je poslední komentář ze dne 5/2/08... ???